Opinie klientów

Co nasi klienci mówią o lataniu odrzutowcem i ich doświadczeniu

Od 2004 roku gościmy w naszych lokalizacjach klientów z całego świata. Jesteśmy dumni z faktu, iż posiadamy fanów w Australii, Niemczech, Francji, Anglii, Hongkongu, Kanadzie, USA, Szwajcarii, Słowenii, Arabii Saudyjskiej, Polsce czy Austrii, a to tylko przykłady…

Oto niektóre referencje, które otrzymaliśmy od naszych klientów. Jeśli masz pytania, które chcesz zadać im osobiście, nie wahaj się z nami skontaktować. Nasi weterani chętnie Wam opowiedzą z pierwszej ręki o swoich doświadczeniach.

 Michał, mechanik samolotowy z Austrii, odbył lot odrzutowcem L-39 w Republice Czeskiej:

To było po prostu niewiarygodne!! Wspaniali ludzie, odjazdowa atmosfera i niezapomniane doznania podczas lotu! Dziękuję bardzo, jesteśmy w kontakcie!

Pozdrawiam – Michał

Michelle, wykładowca uniwersytecki z Wielkiej Brytanii, odbyła lot odrzutowecem MiG-29 w Rosji

Piszę bardzo krótko, ale chciałam podziękować i podkreślić jak bardzo zarówno Peter jak i ja, cieszyliśmy się ze spotkania z Tobą i Olgą. Przykro mi, że nie mieliśmy więcej czasu aby wyjść razem na kolację, ale byliśmy naprawdę zajęci zwiedzaniem Moskwe. Jednak osobiście czuję się w obowiązku podkreślić, jak fantastyczny był nasz lot i jednocześnie pogratulować rosyjskiemu zespołowi doskonałej organizacji oraz podziękować za ich starania aby nasze wrażenia były niezapomniane. Byłabym zobowiązana za przekazanie im pozdrowień i podziękowań.

Pozostajemy w kontakcie

Pozdrawiam Michelle

Tony i Leo, Brand Managerowie z Australii, odbyli lot odrzutowcem L-39 w Rosji

Lot był po prostu genialny. Wykonaliśmy kilka niesamowitych manewrów. Olga to prawdziwy skarb Waszej firmy i była po prostu fantastyczna. Dziękujemy za świetną organizację. Szykujemy się na następne doznania, tym razem lot naddźwiękowy.

Jeszcze raz dziękujemy
Tony + Leo

 Karolina, podarowała lot L-39 lot w USA mężowi:

Co za doświadczenie!! Michał pokochał ten prezent, a Steve nie mógł być bardziej wspaniały jako pilot / przewodnik naszej przygody! Proszę przyjmijcie moje serdeczne podziękowania i gratulacje za tak profesjonalne podejście. Mój mąż jeszcze przez wiele miesięcy wspominał lot z najmniejszymi szczegółami, to było fascynujące przeżycie!

Karolina