Zero G Rosja

Nieważkość / Zero-G: Poczuj się jak prawdziwy kosmonauta!

NIESPODZIANKA ZA NIESPODZIANKĄ – TO WŁAŚNIE ROSJA

Tam w górze przeżyjesz niezwykłą przygodę życia. A na ziemi Matka Rosja czeka na Ciebie ze swoją bogatą historią i różnorodnymi niezwykłymi miejscami. Możesz odwiedzić tętniącą życiem kosmopolityczną Moskwę i jej znakomite restauracje, luksusowe sklepy, bary, kluby i wiele innych. Zachwyci Cię serdeczna gościnność mieszkańców oraz bogactwo zabytków.

ODERWIJ SIĘ OD ZIEMI – stan całkowitej nieważkości w samolocie-laboratorium

Wszystkich nas fascynują kosmonauci, wszyscy marzymy o tym aby pewnego dnia oderwać się od Ziemi i zaznać tego niezwykłego uczucia nieważkości. Teraz jest to możliwe na pokładzie samolotu Ił-76 MDK. Podczas lotu, pilot wykonuje szereg tzw. parabol, jedna po drugiej, co pozwala doznać uczucia nieważkości – nie będąc przy tym astronautą!

Oprócz lotów naukowych, można jak najbardziej polecieć prywatnie oraz w grupie, aby poczuć stan całkowitej nieważkości. To najbardziej niesamowita przygoda dostępna zarówno dla osób prywatnych oraz firm. Stanowi doskonały pomysł na wyjazd integracyjny lub po prostu wyjątkowy prezent dla wyjątkowej osoby.

Z nami taki lot jest możliwy! Skontaktuj się z nami.

We cannot display this gallery

 

DZIEŃ TWOJEGO LOTU ZERO-G

Rankiem tego dnia przybędziesz do Centrum Wyszkolenia Kosmonautów im. J. Gagarina w Gwiezdnym Miasteczku w pobliżu Moskwy. Pracownik centrum dokona ostatnich formalności, dostaniesz również przepustkę, aby móc wkroczyć na teren jednostki wojskowej. Będzie czekał na Ciebie specjalny bus, wraz z kosmonautami, pilotami i lekarzami. Gdy już dojedziecie na płytę lotniska, dostaniesz sprzęt wojskowy i będziesz mógł wejść na pokład Ił-76 MDK. Wówczas otrzymasz kolejne instrukcje oraz spadochron – nie tylko dla własnego bezpieczeństwa, ale również po to, by instruktor mógł Ci pomagać podczas fazy nieważkości.

TWOJA PRZYGODA Z NIEWAŻKOŚCIĄ ROZPOCZNIE SIĘ W GWIEZDNYM MIASTECZKU…

Gwiezdne Miasteczko to niegdyś zamknięte osiedle ukryte w lasach nieopodal Moskwy. W 1960 r. powstało tam Centrum Wyszkolenia Kosmonautów im. J. Gagarina. Znajduje się tam również najpotężniejsza na świecie wirówka – symulator oddziaływania siły ciążenia G.

PRZYGOTOWANIA

Lot ZERO-G wymaga od uczestników szczególnego przygotowania. W dniu poprzedzającym Twój lot, zostaniesz dokładnie zbadany przez lekarza z Centrum Wyszkolenia Kosmonautów. Będzie także okazja, aby zwiedzić Gwiezdne Miasteczko i zobaczyć m.in. najpotężniejszą na świecie wirówkę z 1980 r. Wirówka wykonuje do 36 obrotów na minutę, wytwarzając przy tym siły odpowiadające 12 G! Możesz również zobaczyć laboratorium, gdzie kosmonauci trenują jak się poruszać w specjalnych skafandrach, a także makietę w skali 1:1 stacji kosmicznej MIR

CENY I REZERWACJA

W naszej ofercie istnieje możliwość wynajęcia całego samolotu wraz z załogą (dla grup do 12 osób):

  • Koszt lotu dla 1 osoby: PLN 24.000
Zarezerwuj już teraz!Zarezerwuj już teraz!