Lot Myśliwcem MiG-15 Polska

LOT SAMOLOTEM MYŚLIWSKIM MiG-15 W POLSCE JEST JUŻ DOSTĘPNY!

Obecnie realizujemy loty MiGiem-15 w Hradec Kralove.

MiG-15 (МиГ-15) „Fagot” to radziecki samolot myśliwski. Serdecznie zapraszamy, to wielkie wydarzenie i pierwsza okazja w Polsce, aby zasiąść za sterami prawdziwego myśliwca.

Samolot myśliwski MiG-15 Fagot to klasyka i legenda w jednej maszynie. Jest nieco mniejszy od popularnego Albatrosa, ale trzy razy mocniejszy! Ta potężna maszyna dostarczy niezapomnianych wrażeń a lot migiem pozostanie w Twojej pamięci na długi czas!

MiG-15 FAGOT W POLSCE: LATAJĄCA LEGENDA

Jest to najmocniejszy samolot myśliwski, jakim oferowane są przeloty cywilom w całej Unii Europejskiej. Lot migiem 15 to doskonała przygoda zarówno dla miłośników historycznych maszyn jak i dla tych szukających przypływu adrenaliny…

W powietrzu będziesz miał szansę przejęcia kontroli nad samolotem i wypróbowania manewrów takich jak zwroty czy pętle. Podwójny kokpit MiGa-15 zawiera dwie w pełni wyposażone kabiny pilotów. Będziesz więc mógł bez obaw wziąć stery w swoje ręce pod czujnym okiem pilota. A jeśli masz jakieś specjalne życzenie – poinformuj nas o tym – jesteśmy po to, abyś Ty mógł przeżyć przygodę życia!

Nasi piloci są w stanie pokazać Ci szereg podstawowych manewrów szkoleniowo – akrobacyjnych, między innymi:

  • Skręty
  • Zwroty bojowe
  • Pętle
  • Odwrócone zwroty bojowe
  • Strome wznoszenia
  • Pikowanie
  • Ostre skręty
  • Tail-slide tzw. „opadanie liściem”

…a to tylko namiastka emocji jakich doświadczysz podczas lotu!

Loty odbywają się w Białej Podlaskiej, na terenie bazy wojskowej, tylko 2 godziny jazdy samochodem od Warszawy. Na życzenie Klienta możemy zorganizować transfer (również lotniczy) do bazy. Jeszcze nigdy nie było możliwości lotu myśliwcem w Polsce dla cywilów. Tym bardziej cieszymy się, że możemy umożliwić to naszym Klientom – i to w dodatku na potężnym MiGu-15.

Po lądowaniu będzie możliwość wykonania pamiątkowego zdjęcia z pilotem z myśliwcem MiG-15 Fagot w tle. Otrzymasz także certyfikat, na którym Twój pilot złoży swój podpis i potwierdzi odbycie lotu. Będzie to cenna pamiątka niezapomnianej podniebnej przygody u nas w Polsce!

 

Teraz i Ty możesz przeżyć fantastyczny lot potężnym migiem 15 w Polsce!

CENY I REZERWACJA

Ceny różnią się w zależności od czasu trwania lotu:

  • PLN 22.900 – 20 minutowy lot
ZAREZERWUJ JUŻ TERAZ!