Lot myśliwcem MiG-29 Rosja

ZOSTAŃ PILOTEM MYŚLIWCA ARMII CZERWONEJ NA JEDEN DZIEŃ – POLEĆ MiG-29 FULCRUM W ROSJI

 Podczas zimnej wojny, MiG-29 Fulcrum stał na czele sił powietrznych ZSRR. Myśliwiec wprawiał w drżenie cały Zachód z powodu szczególnej zwrotności, zarówno przy prędkościach pod i naddźwiękowych. Teraz Ty możesz polecieć tą wspaniałą i nowoczesną maszyną. Wspólnie z Jet Ryders zostań pilotem MiG-29UB, a swoją przygodę przeżyj w Rosji. 

Dla fanów samolotów myśliwskich istnieje tylko jedno miejsce, gdzie można legalnie doświadczyć lotu migiem 29. Jest to lotnisko SOKOL nieopodal Niżnego Novogrodu (godzinny lot z Moskwy), który należy do kompleksu wojskowego i dopiero niedawno został otwarty dla zwiedzających.

We cannot display this gallery

LOT MIGIEM – CZYSTA MOC I NIEZIEMSKA WYSOKOŚĆ

Pod czujnym okiem doświadczonych pilotów testowych Twoje ciało zostanie poddane siłom potężnych silników odrzutowych MiGa oraz przeciążeniom nawet do 9 G! Poczuj jak Twoje ciało zostaje wciśnięte w fotel przy takich manewrach wojskowych i figurach akrobacyjnych takich jak: pętle, zwroty bojowe, nurkowanie, czy niskie przeloty nad ziemią.

Te wszystkie manewry, zainspirowane rzeczywistymi działaniami na polu bitwy, to dopiero początek. MiG-29 to prawdziwy samolot bojowy, w którym możesz przekroczyć barierę dźwięku Ten samolot to prawdziwa rakieta! Po pewnym czasie, kiedy już przyzwyczaisz się do osiągów tej wspaniałej maszyny – uwaga – sam możesz przejąć kontrolę nad MiG-29 i zostać pilotem myśliwca!

ZOBACZ NA WŁASNE OCZY GRANICĘ STRATOSFERY PODCZAS LOTU MIG-29

W naszej ofercie mamy również lot „NA KRAWĘDŹ KOSMOSU”. MiG-29 wzniesie Cię wyżej niż kiedykolwiek marzyłeś. Na pokładzie tego potężnego myśliwca dosięgniesz 21km nad poziomem morza – na tej wysokości zaobserwujesz krzywiznę ziemi oraz ujrzysz i poczujesz ogrom otaczającego nas kosmosu.

 

DZIEŃ TWOJEGO LOTU MYŚLIWCEM MiG-29 W ROSJI

Z MiGiem-29 nie spodziewaj się nudnego lotu patrolowego. Zamiast tego, przygotuj się na akcję i mnóstwo adrenaliny. Sam poprowadzisz ponaddźwiękowy MiG-29 i wykonasz śmiałe manewry z pomocą doświadczonego pilota. Program lotu zawiera między innymi:

 • Pokonanie bariery dźwięku
 • Trening manewrów lotniczych, takich jak:
  • Skręty
  • Zwroty bojowe
  • Pętle
  • Odwrócone zwroty bojowe
  • Strome wznoszenia
  • Pikowanie
  • Ostre skręty
  • Tail-slide tzw. „opadanie liściem”

CO CIĘ CZEKA?

W dniu Twojego lotu myśliwcem MiG-29 około godziny 9 rano przyjedzie po Ciebie nasz tłumacz wraz z Twoim kierowcą. Po krótkiej przejażdżce Niżnym Novogrodem przybędziesz na lotnisko SOKOL. Tam personel ochrony sprawdza wszystkie pozwolenia i zezwala na wstęp na teren lotniska. Teraz poruszać się będziesz pojazdem udostępnionym przez SOKOL, gdyż żaden inny pojazd nie może wjechać na teren wojskowy. Twój pilot będzie oczekiwał na Ciebie w budynku administracyjnym. W specjalnej sali będzie czas, aby szczegółowo zapoznać się z programem lotu i omówić wszystkie pytania z pilotem. Pilot postara się w miarę możliwości spełnić Twoje życzenia dotyczące lotu i Twoich przeżyć.

Następnie zostaniesz poproszony o zrobienie kilku podstawowych badań medycznych (ciśnienie etc.). Potem przejdziesz do szatni, gdzie dostaniesz specjalne obuwie, rękawice, kask ochronny i kombinezon. Jak tylko wszystko zostanie dobrze dopasowane – będziesz gotowy na przygodę życia!

Twój MiG-29 będzie czekał na Ciebie na płycie lotniska, starannie przygotowany przez załogę naziemną. Pilot poprowadzi Cię do samolotu i szczegółowo wytłumaczy doubly redundant systems. Ważne, abyś dobrze poznał zasady działania i budowę MiG-29. Gdy zasiądziesz w kokpicie, pilot omówi urządzenia i systemy – szczególnie the telescope, który musisz samodzielnie zwolnić przed startem!

Kiedy wszystko już będzie jasne, będziesz gotowy na rozpoczęcie lotu. Przygotuj się na niezapomniane emocje!

START…

PRZYSPIESZENIE…

SPEKTAKULARNE MANEWRY: pętle, zwroty bojowe, ‚opadanie liściem’, nurkowanie, strome wznoszenia, ostre skręty – sprawią, żen Twoje ciało zbliży się do granic wytrzymałości. MiG-29 jest skonstruowany tak, że przyspiesza nawet w pozycji pionowej!

…i uwaga

teraz Ty możesz przejąć kontrolę nad sterem!

Po bezpiecznym lądowaniu przy pomocy spadochronu hamującego, będzie doskonała okazja do zrobienia pamiątkowego zdjęcia z pilotem. Następnie musisz uzupełnic energię więc czas na przekąski. Potem, nasz doświadczony zespół odprowadzi Cię do bazy i później do hotelu. Na zakończenie najbardziej ekscytującego dnia Twojego życia zalecamy się odprężyć…

 

LOT MiG-29 TO OPCJA ALL-INCLUSIVE

Cena obejmuje wszystko czego potrzeba do spędzenia najbardziej ekscytującego dnia w życiu:

 • Transfer limuzyną z hotelu do bazy
 • Sprawdzenie stanu zdrowia przed lotem
 • Szczegółowe omówienie samolotu, jego urządzeń i systemów
 • Zapewniony transport po ogromnej bazie wojskowej
 • Certyfikat odbycia lotu
 • Opcjonalnie: Wideo i relacja zdjęciowa, łącznie ze spersonalizowaną stroną internetową

 

NIESPODZIANKA ZA NIESPODZIANKĄ – TO WŁAŚNIE ROSJA!

Tam w górze przeżyjesz niezwykłą przygodę życia. A na ziemi Matka Rosja czeka na Ciebie ze swoją bogatą historią i niezwykłymi miejscami. Możesz odwiedzić tętniącą życiem kosmopolityczną stolicę kraju – MOSKWĘ i jej znakomite restauracje, luksusowe sklepy, bary i kluby i wiele innych atrakcji. Zachwyci Cię serdeczna gościnność mieszkańców oraz bogactwo zabytków.

Teraz i Ty możesz polecieć niesamowitym samolotem ponaddźwiękowym MiG-29!

 

CENY I REZERWACJA

Ceny różnią się w zależności od czasu trwania lotu:

 • PLN 57.900 – 25 minutowy lot
 • PLN 66.900 – 45 minutowy lot ponaddźwiękowy
 • PLN 96.300 – 50 minutowy na krawędź stratosfery
ZAREZERWUJ JUŻ TERAZ!