Lot myśliwcem L-39 Floryda

JEDNODNIOWE SZKOLENIE SAMOLOTOWE

POLEĆ MYŚLIWCEM L-39 NA SŁONECZNEJ FLORYDZIE, USA

Silne nerwy, gotowość do akceptacji pewnego ryzyka, klarowność myśli w głowie – to cechy, którymi charakteryzują się piloci samolotów wojskowych na świecie. Na słonecznej Florydzie, masz możliwość wypróbowania tych cnót na sobie – podczas szybkiego lotu L-39 Albatros.

PODEJMIJ WYZWANIE

Myśliwiec, który jest obecnie w służbie wielu sił powietrznych na całym świecie, czeka w pełni przygotowany do Twojego lotu. Ze względu na swoje zalety w zakresie utrzymania, bezpieczeństwa i wydajności, Aero L-39 był używany przez Federalne Siły Obronne Niemiec, tzw. Bundeswehr i przed zjednoczeniem przez NVA Wschodnich Niemiec. W Stanach Zjednoczonych można doświadczyć jego moc samemu, a to co wyróżnia ten myśliwiec w prawdziwej misji to całkowita zwrotności przy każdej prędkości i w każdej sytuacji. Nie bez powodu L-39 jest nadal używany w celach szkoleniowych i bojowych przez wiele sił powietrznych.

We cannot display this gallery

 

Poczuj moc samolotu oraz zwrotność jego skrzydeł wraz z prawdziwym profesjonalistą jako instruktorem

Analiza sytuacji, w ułamku sekundy i reakcja przy najwyższej prędkości – lot myśliwcem rządzi się własnymi zasadami. Między innymi z tego powodu piloci nazywają się profesjonalistami w pełnym tego słowa znaczeniu. Możesz w pełni polegać na pilocie podczas Twojego lotu L-39 Albatross na Florydzie. Doświadczysz na własnym ciele przeciążeń do 7-G w trakcie wykonywania manewrów takich jak: zwroty bojowe, nurkowanie czy pętle. Nastepnie jeśli tylko bedziesz sobie życzył pilot przekaże Ci ster we własne ręce. Będziesz mógł sam poczuć moc maszyny!

NAD LĄDEM I MORZEM – TWOJE SNY O LATANIU STANĄ SIĘ RZECZYWISTOŚCIĄ

Tropikalny klimat, amerykański styl życia i dom wielu astronautów – to właśnie Floryda czeka na Ciebie. Aurora Aerospace w Tampa Bay jest jedynym cywilnym ośrodkiem szkoleniowy dla astronautów na całym świecie. Możesz także odwiedzić pobliski Disneyland Park i zapewnić jeszcze więcej rozrywki dla całej rodziny. Warto zaplanować sobie troszkę więcej czasu i poczuć klimat słoneczej Florydy w pełni.

 

Dzień Twojego lotu samolotem myśliwskim L-39 na Florydzie

Po przybyciu na lotnisko Twój pilot będzie na Ciebie oczekiwał na wjeździe na teren lotniska. W specjalnej sali będzie czas, aby szczegółowo zapoznać się z programem lotu i omówić wszystkie pytania z pilotem. Pilot postara się w miarę możliwości spełnić Twoje życzenia dotyczące lotu i Twoich przeżyć. To w pełni Twoja decyzja, czy będziesz chciał wykonać spokojny lot, czy też wykonać pełny program szkoleniowy przyszłego pilota.

Otrzymasz również kompleksowe wyjaśnienie dotyczące wszystkich systemów bezpieczeństwa na pokładzie i przejdziesz do szatni, gdzie dostaniesz specjalne obuwie, rękawice, kask ochronny i kombinezon, jeśli taki będzie wymagany. Jak tylko wszystko zostanie dobrze dopasowane – będziesz gotowy na przygodę życia!

Następnie przejdziesz do rampy, gdzie technicy przygotowują samolot do lotu. Obsługa naziemna dostosuje miejsce w kokpicie do Twoich parametrów. Pilot wyjaśni istote wszystkich podstawowych instrumentów i urządzeń raz jeszcze. Po ponownym sprawdzeniu i otrzymaniu odprawy, będziecie gotowi do startu!

 
W powietrzu będziesz miał szansę kontrolowania samolotu samemu i wypróbowania manewrów takich jak:

  • Skręty
  • Zwroty bojowe
  • Pętle
  • Odwrócone zwroty bojowe
  • Strome wznoszenia
  • Pikowanie
  • Ostre skręty
  • Tail-slide tzw. „opadanie liściem”

Po wylądowaniu masz możliwość wykonania pamiątkowego zdjęcia z pilotem wraz z samolotem w tle. Otrzymasz także certyfikat, na którym opisane będą osiągi lotu. Następnie będzie okazja odświeżenia się przy drinku i wzniesienia toastu za tę fantastycznej przygodę.

CENY I REZERWACJA

* PLN 12.900 lot 30 minutowy

ZAREZERWUJ JUŻ TERAZ!