Bon upominkowy

Wyjątkowy prezent – lot myśliwcem
Czy wciąż szukasz tego jedynego, wyjątkowego prezentu a czasu jest coraz mniej?

Certyfikat: ‘PILOT MYŚLIWCA’ to najlepszy i najszybszy prezent!

Wypełnienie poniższego formularza oraz wpłata zaliczki pozwoli Ci zaoferować komuś Ci bliskiemu najbardziej oryginalny prezent – wycieczkę do bazy wojskowej oraz lot myśliwcem L-39 w Czechach w przeciągu kilku kwadransów. Otrzymasz od nas bon, a prezent może zostać zrealizowany w czasie 6 miesięcy od daty zamówienia.

Wystarczy wypełnić poniższy formularz, dokonać wpłaty na podane konto w dowolnej wysokości (minimum 1,500 PLN) i przesłać na: info@jetryders.pl potwierdzenie przelewu. Resztę zostaw nam – zajmiemy się dostarczeniem wersji elektronicznej bonu z nazwiskiem osoby, która odbędzie lot oraz miłą obsługą podczas przygotowań.

Jakie są korzyści z naszego bonu upominkowego:

  • Bon otrzymasz w ciągu jednego dnia, a jeśli skontaktujesz się z nami telefonicznie w celu uzgodnienia wszystkich szczegółów osobiście to nawet w przeciągu 15 min
  • Wygoda i bezpieczeństwo płatności przelewem z możliwością wcześniejszego skontaktowania się z nami i uzgodnienia szczegółów
  • Osoba, którą obdarujesz takim certyfikatem będzie mogła według własnej dostępności, a mamy nadzieję także i Twojej jako osoby towarzyszącej, zaplanować dzień lotu w ciągu najbliższych 6 miesięcy
  •  Lot odbędzie się w Czechach, bardzo blisko Pragi – tym samym jest to wspaniała okazja do zwiedzenia tego pięknego miasta podczas niezapomnianego weekendu

Należy pamiętać, że terminy lotów muszą być planowane z wyprzedzeniem. Kiedy dostaniesz od nas bon upominkowy na podany e-mail, możesz go wydrukować i podarować jako prezent w bardzo krótkim czasie, od razu po zakupie. Rzeczywisty lot można zaplanować w dowolnym momencie nieco później. Obowiązują takie same ogólne warunki rezerwacji lotów jak w przypadku regularnych rezerwacji.

Uwaga:

Zarezerwujesz lot jeśli zakończysz proces płatności. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości odnośnie lotów i ich rezerwacji prosimy o kontakt z nami. Jeżeli potrzebujesz bon natychmiast lub nie masz żadnych dodatkowych pytań, proszę przejdź do wypełnienia formularza oraz płatności za pomocą przelewu bankowego na konto.

Zakup lot poprzez wpłatę zaliczki lub zainwestuj jednorazowo w całą przygodę

Opcja 1:

  • Rezerwujesz lot wpłacając tylko część kwoty, min PLN 1,500. Pozostałą część kwoty należy wpłacić nie później niż 10 dni po uzgodnieniu terminu i wystawieniu faktury na nasze konto bankowe.

Opcja 2:

  • Rezerwujesz lot wpłacając pełną kwotę od razu, tzw. Kompletny pakiet lotu. Nie ma żadnych dodatkowych wymagań płatności w terminie pózniejszym.

Proszę wypełnij poniższe pola w celu dokończenia rezerwacji.

Wybieram opcję lotu L-39 w Czechach o długości:

20 minut lotu samolotem wojskowym L-39: PLN 9 900

Podane koszty za lot są kosztami całościowymi. Na miejscu nie ma dodatkowych opłat. W lot wliczone są: wstęp na lotnisko, szkolenie odnośnie zasad bezpieczeństwa i wprowadzenie do lotu, kask, rękawice, itp.

Wideo

Lot z nagraniem video (+ 900PLN)Lot bez nagrania video

Twoje dane kontaktowe:

Są to najbardziej podstawowe dane kontaktowe niezbędne do późniejszego kontaktu z Tobą, prosimy o wypełnienie wszystkich pól w tej sekcji.

Twoje imię (wymagane)

Twoje nazwisko (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Twój numer telefonu* (wymagane)

*Prosimy o podanie numeru telefonu, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować w nagłych sytuacjach.

Imię i nazwisko osoby, która odbędzie lot:Twoja wiadomość / Formularz zapytań
Jeśli wszystkie dane zostały wypełnione poprawnie proszę kliknij przycisk wyślij.