Lot myśliwcem L-39 Ryga

JEDNODNIOWY KURS PILOTAŻU POZWOLI CI PRZEŻYĆ SWOJĄ PIERWSZĄ MISJĘ WOJSKOWĄ W MYŚLIWCU L-39 NIEDALEKO PRAGI (Obecnie odbywa się w Rydze)

Szybki lot w świetnej cenie jest możliwy w Republice Czeskiej (obecnie Ryga, Łotwa).

Zaledwie kilka kilometrów od granicy z Niemcami, w Pilźnie czeski Aero L-39 Albatros czeka gotowy do wejścia na pokład. Samolot odrzutowy, który był standardowym elementem treningu lotnictwa wschodniego bloku do dziś służy w licznych armiach. Ze względu na swoją zwinność i wszechstronne właściwości lotu, L-39 jest nadal używany jako samolot szkoleniowy, jak również lekki samolot szturmowy. Stosunkowo tanie utrzymanie Albatrosa powoduje, że jest to najbardziej opłacalny model w naszej ofercie. Każda osoba która miała okazję lecieć L-39 potwierdza, że lot ten gwarantuje niesamowite doznania za rozsądne pieniądze.

Jakiś czas temu gościliśmy u nas ekipe ze stacji BBC. Ben Fogle poleciał w naszym L-39 Albatros dla programu „A year of Adventures” (Rok pełen przygód). Ben napisał potem na swoim profilu tweeterowskim, że „zemdlał, kiedy wraz z pilotem wyciągnęli 5G z myśliwca. To było niesamowite doświadczenie.” Ze zwględu na materiał filmowy i niezbędny czas dla ekipy produkcyjnej, Ben musiał wykonać dwa loty z rzędu, dlatego nieco cierpiał jak było już po wszystkim. Mimo to, Ben zaprzyjaźnił się z naszym pilotem Ladislavem Kvardą z zespołu i uznał, że to było zdecydowanie najbardziej niezwykłe doświadczenie w jego życiu. A Ben trochę rzeczy już w życiu próbował…

Przygoda, którą przeżył Ben Folge jest dostępna dla każdego. Zobacz jakie emocje gwarantujemy…

TERAZ I TY MOŻESZ POCZUĆ SIĘ JAK PILOT Z FILMU „TOP GUN” I KONTROLOWAĆ MYŚLIWIEC!

To na co miło popatrzeć podczas pokazów lotniczych może uratować życie w czasie wojny. Piloci wojskowi ćwiczą wszystkie manewry lotnicze, takie jak: pętle, skręty, zwroty bojowe (Immelmana), odwrócone zwroty bojowe (split S), ósemki kubańskie, pikowanie itp. aby poznać dokładnie możliwości samolotu i być przygotowanym do reakcji w każdej sytuacji. Wspólnie z Jet Ryders możesz doświadczyć tych wojskowych akrobacji niczym pilot „Top Gun” bezpośrednio z kokpitu. Ze względu na ekstremalne siły-G, limity zależą wyłącznie od Ciebie i Twojej wytrzymałości.

Jeśli chcesz wziąć sprawy w swoje ręce, jesteś we właściwym miejscu. Zamów lot i zarezerwuj czas na przygode życia. Po kursie pilotażu samolotu na ziemi, a następnie demonstracji w powietrzu, będziesz sam kontrolował L-39 i wykonywał akrobacje rodem z „Top Gun” w zawrotnym tempie!

JEDEN DZIEŃ W ŻYCIU W SAMOLOCIE Z SILNIKIEM TURBOODRZUTOWYM

Lotnisko na którym latamy ma za sobą bardzo ciekawą historię. Samo zwiedzanie tego miejsca to wspaniała przygoda, nie mówiąc o możliwości wypróbowania jednego ze stacjonujących tam myśliwców. Do końca zimnej wojny, ogromna baza lotnicza w Czechach była domem wielu eskadr samolotów MiG-21. Chwilami stacjonowało tam ponad 75 samolotów MiG-21. Lotnisko Armii Czerwonej jest obecnie wykorzystywane do lotów samolotami L-39.

[nggallery id=5]

NAJWAŻNIEJSZE JEST DOŚWIADCZENIE TWOJEGO INSTRUKTORA

Co zmienia dobrego pilota w doskonałego pilota? Jego doświadczenie i liczba wylatanych godzin. Twój pilot L-39 w Czechach posiada obie te cechy i przeprowadzi z Tobą krótki kurs pilotażu myśliwca, podczas gdy Ty poczujesz się jak w prawdziwej szkole pilotów. Jako były pilot lotnictwa i pilot samolotów testowych fabryki Aero Vodochody – producenta L-29 Delfin, L-39 Albatros i L-159 Super ALCA, latanie z szaloną prędkością jest dla niego chlebem powszednim. Jego doświadczenie odzwierciedla się w jego postawie – wszyscy piloci wyróżniają się bystrością oraz spokojem wewnętrznym. Nasi piloci pokażą Ci wszystkie podstawowe manewry lotnicze, a jeśli będzie gotowy to niskie przejście nad ziemią  wykonywane tylko przez najbardziej doświadczonych pilotów stanie się rzeczywistością także dla Ciebie.

DZIEŃ TWOJEGO KURSU PILOTAŻU SAMOLOTU WOJSKOWEGO L-39 W PILŹNIE

Po przybyciu na lotnisko Twój pilot będzie na Ciebie oczekiwał na wjeździe na teren lotniska. W specjalnej sali będzie czas, aby przeprowadzić kurs pilotażu: szczegółowo zapoznasz się z programem lotu i omówisz wszystkie pytania z pilotem. Pilot postara się w miarę możliwości spełnić Twoje życzenia dotyczące lotu i Twoich przeżyć. Pamiętaj aby powiedzieć mu o wszystkich Twoich oczekiwaniach. Czy będziesz chciał wykonać spokojny lot, czy też pełny program szkoleniowy przyszłego pilota to w pełni Twoja decyzja. Otrzymasz również kompleksowe wyjaśnienie dotyczące wszystkich systemów bezpieczeństwa na pokładzie i przejdziesz do szatni, gdzie dostaniesz specjalne obuwie, rękawice, kask ochronny i kombinezon. Jak tylko wszystko zostanie dobrze dopasowane – będziesz gotowy na przygodę życia!

Następnie przejdziesz do rampy, gdzie technicy przygotowują samolot do lotu. Obsługa naziemna dostosuje miejsce w kokpicie do Twoich parametrów. Pilot wyjaśni istote wszystkich podstawowych instrumentów i urządzeń raz jeszcze. Po ponownym sprawdzeniu i otrzymaniu odprawy, będziecie gotowi do startu! W powietrzu będziesz miał szansę kontrolowania samolotu samemu i wypróbowania manewrów takich jak zwoje czy pętle. Nasi piloci są w stanie pokazać Ci szereg podstawowych manewrów szkoleniowo – akrobacyjnych, takich jak:

  • Skręty
  • Zwroty bojowe
  • Pętle
  • Odwrócone zwroty bojowe
  • Strome wznoszenia
  • Pikowanie
  • Ostre skręty
  • Tail-slide tzw. „opadanie liściem”
…a to tylko namiastka emocji jakich doświadczysz podczas lotu!

Kiedy nadejdzie czas, po lądowaniu będziesz miał możliwość wykonania pamiątkowego zdjęcia z pilotem wraz z myśliwcem w tle. Otrzymasz takze certyfikat, na którym opisane będą osiągi lotu. Następnie będzie okazja odświeżenia się przy drinku i wzniesienia toastu za fantastyczną przygodę.

ZAPRASZAMY NA WEEKEND W CZECHACH 

Świetnym pomyslem jest połączenie lotu w Pilznie z kilkoma dniami relaksu w Czechach – stare uliczki, pyszne piwo, i bogate posiłki czekają. Historyczne centrum Pilzna, wspaniała Katedra św. Bartłomieja i wiele przytulnych restauracji z tradycyjną kuchnią przyciąga turystów. Po zachodzie słońca, nie czas iść do domu jeszcze: miasto przybiera zupełnie nowe odzienie, uliczki i restauracje zapełniają się ludźmi. W Pilznie każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno fani spokojnego zwiedzaniam jak i poszukiwacze dynamicznego życia nocnego. Dla tych którzy posiadają troszkę więcej czasu polecamy wypad do Pragi – miasta tętniącego życiem.

CENY I REZERWACJA

Ceny podane są w zależności od czasu trwania lotu.

  • PLN 13.900 lot 25 minutowy
  • PLN 19.900 lot 35 minutowy

ZAREZERWUJ JUŻ TERAZ!